درباره ما

شما می توانید همین حالا برای مشاوره با کارشناسان مجرب ما اقدام کنید    ۴۴۶۶۷۰۹۷ ۰۲۱

درباره ما
درباره ما

  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵

پیشینه فعالیت:

شرکت آرکا مهر ایلیا از سال 1379 فعالیت خود را به منظور واردات کالای مورد نیاز کشور و صادرات محصولات تولیدی کارخانجات صنعتی و کشاورزی ایران به سایر کشورها به ویژه آسیای میانه آغاز کرده است که خوشبختانه با تلاش مستمر، اکنون یکی از شرکت های معتبر در این زمینه شناخته می شود.

بیوگرافی و سوابق فعالیت موسسین:

موسسین شرکت علاوه بر تخصص در زمینه فعالیت شرکت و آگاهی از حقوق بین الملی واردات و صادرات (اینکو ترمز) دارای مدارک آکادمیک از دانشگاهای ایران می باشند.

زمینه فعالیت:

شرکت آرکا مهر ایلیا با توجه به تجارب ارزنده موسسین و پرسنل مجرب خود امکان عملیاتی کردن کلیه مراحل واردات و صادرات کالا را دارد.بدین ترتیب بخشهای مختلف شرکت قادر هستند براساس دریافت سفارش اشخاص، برحسب نوع کالا و کشور سازنده و یا فروشنده نسبت به ارائه مشاوره چگونگی واردات یا صادرات کالا، انتخاب شیوه سفارش، پیشنهاد بهترین مسیر و نوع حمل و نقل کالا، انتخاب نزدیکترین کمرگ ورودی و یا مبادی خروجی، پیش نیازهای واردات اعم از مجوزهای لازم از ادارات مختلف و... را برای متقاضی اقدام نموده و سپس عملیات تخصصی خود را تا تحویل کامل کالا به ذینفع انجام خواهد داد به نحوی که کمترین وقتی را از متقاضی طلب نماییم.

دسته بندی سوابق فعالیت:

شرکت آرکا مهر ایلیا در مدت بیش از 10 سال فعالیت مستمر خود توانسته است بی شمار در زمینه واردات و صادرات را تجربه کند ولی عمدتاً موارد ذیل تخصص شرکت محسوب می شوند:

1- واردات تجهیزات، قطعات و لوازم یدکی وسایل نقلیه سنگین به ویژه کاترپیلار، کوماتسو، هیوندای، ولوو و...

2- واردات قطعات و لوازم یدکی خودروهای سواری

3- واردات لوازم خانگی از قبیل یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، مبلمان اداری و خانگی و...

4- واردات محصولات نساجی و پوشاک، لوازم خرازی و گلدوزی و لوازم آرایشی و بهداشتی

5-واردات لوازم و تجهیزات کامپیوتری و کالاهای وابسته

6- واردات شیرآلات و اتصالات صنعتی و خانگی و...

7- واردات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی و لوازم بیمارستانی

8- صادرات تولیدات صنعتی و کشاورزی و...

9- واردات مواد اولیه

خدمات جانبی:

شرکت آرکا مهر ایلیا با عنایت به فعالیت متوالی خود توانسته است با شرکتهای معتبر حمل و نقل بین المللی دریایی، هوایی و زمینی که جملگی دفاتر و نمایندگی های فعالی در سرتاسر جهان دارند، همکاری داشته و برحسب نوع کالا و تقاضای واردکنندگان می تواند در اسرع وقت و هزینه مناسب امکانات لازم را فراهم نماید.

شعب شرکت:

از آنجایی که بیشترین واردات کشور از طریق خلیج فارس صورت می گیردلذا شرکت علاوه بر ایجاد نمایندگی در بندرعباس، بندر بوشهر، بندر خرمشهر و بندر انزلی  دارابودن ترخیص کار مستقر در گمرکات هوایی و زمینی استان تهران همکارانی نیز در سایر بنادر و گمرکات کشور دارد تا عملیات ترخیص را در اسرع وقت انجام دهند.